Milujete rakytník a chcete být stále zdraví?

Milujete taky sirupy stejně jako my? Pokud jste odpověděli, že ano tak vám můžeme nabídnout rakytníkový sirup https://eshop.koldokol.cz/rakytnikove/! Zaručeně se nemusíte s námi ničeho bát! Již naše babičky považovaly rakytník za svého dobrého pomocníka. Z rakytníku se dá dělat nespočetné množství výrobku od olejů až po limonády. Má plno vitamínů, které jsou našemu tělu prospěšné hlavně v období chřipek a nachlazení, a také při angíně. Stejně jako bezinky podporuje náš imunitní systém a pomáhá pokud máte zažívací potíže. Jeho kyselá chuť je hodně lidem velice známá, ale v naší skvělé a chutné limonádě to ani nepoznáte.

sirup rakytník

Co tedy vlastně obsahuje tento malý zázrak přírody? Vitamíny C, A, D, E, K a P, samozřejmostí jsou také třísloviny a mnoho dalšího, tyto informace se také můžete dočíst na internetu pokud vás zajímají podrobné účinky. Všechny naše sirupy, limonády a další výrobky co máme v naší nabídce jsou v bio kvalitě, která se dnes v 21. století opravdu cení! Chceme využívat přírodních zdrojů, které nám jsou dány a my vám je představujeme v prvotřídní kvalitě! Sirupy si samozřejmě můžete naředit podle libosti, je jen na vás jakou hustotu považujete za tu správnou. Kdo je, ale odvážný může vyzkoušet i malý panáček našeho sirupu, ale raději doporučujeme naředit.

sirup mrkev a rakytník

S láskou vyrábíme naše sirupy, a s láskou je také prodáváme, protože po tom také chutnají daleko lépe, než kdybychom k přírodě neměli vztah nemyslíte? Nabízíme vám proto rakytník sirup 250 ml bio, rakytníkový sirup 500 ml bio, 3 kg rakytníkový sirup bio, a pokud milujete i mrkev, která je velmi dobrá na oči, ale všeho s mírou! Tak si můžete u nás zakoupit 3 kg mrkev a rakytník sirup. Máme velké zásoby těchto dobrot, protože chceme abyste byli po celý rok zdraví a užívali si tak od jarních až po zimní radovánky! Neváhejte a navštivte náš e-shop a vyberte si k vaší objednávce i další sirupy, nebo i limonády podle vaší chuti. Neváhejte se tady na nás obrátit, a my vám mile rádi zodpovíme vaše otázky.