Nechcete žít v bytě?


Nikdo nechce být u rodičů věčně
Rodiče stojí spoustu peněz a úsilí aby vychovali děti až do dospělosti. Pokud děti studují vysokou školu, musí je živit ještě před třicítkou. Je to samozřejmě velký zásah do rodinného rozpočtu, a tak se většina dětí snaží osamostatnit jak jen je to možné. Většina mladých lidí do 30 let začíná svůj samostatný život v pronajatém bytě. Někdo v bytě chce zůstat, ale pro většinu lidí je lákavější vidina vlastního rodinného domu. Je to i váš případ a toužíte po domě, kde by se vám žilo daleko lépe než v bytě? Můžete ho mít.

nový bungalov

Bydlení v bytě má tu nevýhodu, že máte sousedy denně blízko sebe. V bytových domech a panelácích žije větší počet lidí a tak na sebe většinou nenechají problémy dlouho čekat. Jsou lidé kterým vadí skutečně všechno – od puštěné televize až po hraní malých dětí. S tím nic nenaděláte, leda že byste se odstěhovali, a to nejlépe do svého. V domě máte většinou víc místa a hlavně soukromí. Můžete si doma dělat co chcete a nikoho to nemusí zajímat.

Rekonstrukce nebo novostavba
Každý kdo uvažuje nad vlastním domem řeší dilema, zda si koupit starší dům k opravě a nebo si raději postavit novostavbu. Někomu vyhovuje rekonstrukce, ale je potřeba počítat předem s tím, že budete omezeni třeba řadovou zástavbou a nebo výškou okolních domů. U stavby nového domu to máte většinou jednodušší, protože když se podíváte na novostavby u měst a vesnic, většinou každý dům vypadá jinak.

moderní dům

My vám nabízíme zhotovení domu na klíč. Specializujeme se na rodinné domy na klíč bungalovy enerdomy.cz, ale stavíme i patrové domky. Cena za naše domy začíná na 3 milionech korun, což je cena opravdu velice nízká. V ceně máte kompletní stavbu od základů až po střechu, a jediné co si musíte vybavit sami je kuchyňská linka, kterou chce každý podle sebe. O naše domy je velký zájem, takže pokud chcete mít dům od nás, neváhejte a vyberte si.