Nejprodávanější obal na mobil Samsung – flipové pouzdro

Mobilní telefony Samsung patří ke světové špičce a k nejprodávanějším výrobkům ve své kategorii. Svůj výrobní standard kvality si udržují již řadu let na vysoké úrovni a snad i právě proto je o ně zájem mezi lidmi širokého věkového rozpětí.

focení s mobilem

Bez obalu nebo s obalem

Většina z nás dbá o to, aby byl přístroj chráněn před pádem na zem, poškrábáním a dalším mechanickým poškozením, navíc jde o vyšší cenové hladiny výrobků a nevyplatí se zbytečně riskovat ponechávat přístroj volně uložený v zavazadle nebo v kapse.

Nejprodávanějšími kryty a obaly na mobil Samsung Módní mobil jsou provedení tzv. flip. Svým tvarem připomínají rozevírající se malou knížku či papírový poznámkový blok nebo kapesní diář. Jaké jsou jejich výhody ve srovnání s jinými typy?

telefon Samsun

Vzhled – stěží najdete jiný výrobek krytu či obalu, který by mohl flipovému pouzdru konkurovat z hlediska elegance a krásy. Je až s podivem, že doslova za pár korun se tyto nádherné kousky nabízí v obrovské škále různých barev, motivů a vzorů. Můžete s nimi vyrazit do společnosti, mít je doma jako ozdobu na stole, jako dekorativní prvek v kanceláři, anebo na cestách. Průmysloví designéři tento elegantní konstrukční„nápad“ hodnotí velmi vysokou známkou.

Ochrana mobilu – většina těchto výrobků má uvnitř k dispozici plastovou (silikonovou) vaničku, kam telefon zapadne z bočních stran. Zároveň je chráněn zezadu a vpředu otevírací chlopní. Nemusíte tím pádem pořizovat tvrzené sklo, abyste zabezpečili dotykový displej.

Stojánek – zadní část lze upravit do polohy praktického stojánku, přístroj tak ve vodorovné poloze může sloužit jako monitor při sledování filmů či videa, anebo při navigaci s mapovým podkladem.

Zásobník na doklady a peníze – uvnitř je k dispozici několik zásuvek, kam lze vložit bankovky nebo osobní doklady, případně papírové ústřižky pro poznámky psané tužkou.