Video Star aneb hvězdná aplikace

Říkáte, že jste ještě nikdy neslyšeli o aplikaci zvané Video Star? Pak jste o hodně přišli! Je totiž naprosto skvělá a není divu, že se jí přezdívá hvězdná aplikace. Je velmi oblíbená a to hlavně v rámci hudebního video dění.

Opravdu má mnoho příznivců a je považována za jednu z nejpopulárnějších aplikací dnešní doby.
vymotaný film

Její ovládání je naprosto jednoduché. Zvládne to opravdu kdokoliv. Funguje tak, že uživatelé aplikace si vyberou píseň, která se jim zrovna líbí, a díky aplikaci si mohou hrát s úpravou videa. Můžete tím vytvořit neuvěřitelně kreativní věci. Vámi vytvořené video můžete dokonce doplnit o zvukovou stopu, což u některých aplikací nelze.

Díky tomu, že se jedná o webovou aplikaci, je vhodná jak pro počítače, tablety nebo chytré telefony, takže se nemusíte bát, že byste ji neměli kde vyzkoušet.

Pokud jste si chtěli někdy vyzkoušet, jaké to je být v kůži DJ, pak právě díky Video Star máte možnost. Rozhodně ji tedy využijte. Můžete dokonce vytvořit různé remixy písní a dále k nim vytvořit i vlastní video. Rozhodně by vám to mohl leckdo závidět.

Nejlepší na tom všem je, že je zdarma. Můžete se ale setkat s efekty, které mohou být zpoplatněny. Rozhodně si ale i s těmi základními určitě vystačíte. Je jich totiž opravdu hodně. Dále už to bude záležet jen na tom, jak moc se do toho ponoříte. Je dobré si vždy vše podrobně přečíst, abyste poté nebyli nemile překvapeni.
filmový pás

Jako takové plus téhle aplikace je i to, že při natáčení je možné, aby člověk viděl sám sebe. Po vytvoření videí je zde možnost publikování jak na sociální sítě tak i Youtube.

Rozhodně tedy Video Star alespoň vyzkoušejte. Uvidíte, že aplikace je opravdu tak skvělá, jak se o ni hovoří a ještě si ji na konec také zamilujete. Určitě vás nezklame a rozhodně dokáže mile překvapit každého jedince.