Změňte své bydlení

Máte vlastní bydlení, ale nejste v něm spokojení? Máte stále takový pocit, jako že vám v bytě něco neladí? Málo místa, věčně přes něco zakopáváte, divně uspořádaný nábytek, možná ještě stará sektorka po babičce, necítíte se v bytě útulně a nejraději byste všechno vyházeli? To jistě můžete, ale co potom? Nakoupíte nový nábytek, pokusíte se ho rozmístit po bytě, ale co když to stále nebude ono? Zkusili jste někdy navštívit bytového architekta? Zdědili jste byt po babičce s jejím už dosloužilým, nepraktickým nábytkem? Máte představu, jak byste si byt chtěli zařídit, ale nemáte úplně představivost, jak to bude vypadat? Zkusili jste někdy navštívit bytového architekta? Máte atypický byt, do kterého rozmístit sériově vyráběný nábytek je jako složit puzzle o 5000 kouscích? I vám poradíme ať navštívíte bytového architekta.

architekt

Bytový architekt praha Evalofa si vyslechne vaše představy o stylu bydlení, poptá se na oblíbené barvy, tvary, ale hlavně, podívá se na byt úplně jiným okem, nezávislým a profesionálním.

Bytový architekt vám možná nabídne i rekonstrukci, vybourání příček apod. Určitě jeho návrhy vždy důkladně zvažte. Architekt ví, co dělá.

architekt

Výhodou architekta je vizualizace. V jednom obchodě se vám zalíbí taková skříň, v druhém maková, ve třetím vyberete gauč, ale když vám architekt ukáže, jak by to vypadalo vedle sebe, kdo ví, jestli z vás nadšení nevyprchá. Další výhodou je, že architekt spolupracuje s firmami, které vám případné rekonstrukce provedou, truhlářské firmy dodají nábytek na míru, ale architekt má také přehled o sériově vyráběném nábytku a sortimentu různých e-shopů kamenných obchodů. Tady bude záležet na vašich finančních možnostech. Ale i sjednání půjčky mívá většinou bytový architekt v nabídce. Dobrý bytový architekt odvede svou práci tak, že při vstupu do bytu řeknete: přesně takto jsme to chtěli!