7 tipů na perfektní rande

Večeře při svíčkách, kino i procházka v parku… Tohle ovšem každý zná. Že se nedá přijít už na nic originálního? Zamysleli jsme se za vás! Některé tipy vás určitě překvapí.

1. Piknik

Piknik jistě každý zná, ale kolik z vás si opravdu připravilo do koše jídlo, vzalo deku a vyjelo si někam do přírody? Není nic lepšího než jíst se svou milovanou osobou dobré jídlo, protože jak je známo, tak láska prochází žaludkem.
horkovzdušný balón

2. Adrenalinový zážitek

Tento tip rande je spíše pro otrlejší páry. Seskok padákem nebo bungee jumping může být příjemným zpestřením nejen dne, ale také vztahu. Navíc se takto silný prožitek vryje do paměti vám oběma a posilní to váš vztah, protože kdo by šel do takové šílenosti, že?

3. Potápění

Nemusíte si balit kufry a jet na Karibik. Potápění můžete zažít i u nás v Česku. Zkušební ponor nabízí řada společností. Stačí se jen porozhlédnout na internetu.

4. Let balónem

Pokud se třeba tážete sami sebe, čím byste chtěli překvapit svou drahou polovičku, let balónem je jasná výhra. Také je to moc hezké vyjádření citů tomu druhému nebo krásná oslava výročí. Protože co může být romantičtějšího než let nad krásnou krajinou s milovaným člověkem?
masáž a klídek

5. Masáž

Přepracovanost, únava, stres a další aspekty, které mohou narušovat vztah a vést ke zbytečným hádkám. Všechny tyto záležitosti ale vyřeší příjemná masáž, kde se uvolníte a přijdete na jiné, hezčí myšlenky.

6. Tematické rande

Rande pro bláznivé páry může spočívat i v tom, že si obléknete masky a sejdete se na oblíbeném místě. Budete si možná dělat trošku ostudu, ale zároveň prožijete skvělý a nezapomenutelný den.

7. Humanitární rande

Poslední tip je pro páry, které milují děti, zvířata, anebo prostě rádi komukoliv pomohou. Venčení pejsků, návštěva dětí v dětském domově nebo osamělých lidí v domě seniorů. Možností je mnoho, stačí si jen vybrat.
Vymyslet si originální rande, které bude perfektní pro oba je oříšek. Doufáme, že jsme vám trochu ulehčili práci. Přejeme vám, abyste se příjemně bavili!