Drobnost, která rozhodně potěší.

Ať už si budete vybírat z kategorie klíčenek na krk nebo některé z přívěsků na klíče, možná budete překvapeni, kolik druhů klíčenek je a kolik funkcí mohou nabídnout kromě toho, že se jimi dají označit, zkrášlit či zviditelnit klíče. Přesvědčte se o tom sami na stránce na našem webu, kde najdete vše, co se klíčenek týká.

visící klíče

Ty na krk mohou být z různého materiálu, v barvě, jakou potřebujete a nabídnou vám dlouhý prostor pro váš vlastní potisk. Mohou být opatřeny karabinkou, ale také pouzdrem na telefon. Pak zde ale máme také přívěsky na klíče. Designové, kovové a v provedení imitace kůže mohou reprezentovat vaši firmu velmi úspěšně. Pokud dáváte přednost funkcím, nabízí se klíčenky se světlem, které pomůže nejen v potemnělé chodbě domu či sklepa rychle najít zámek, ale posvítit si můžete snadno i na cestu či do temného koutu auta, či jinam, když vám něco upadne. Přívěšky mohou být také minimetry, nést reflexní prvky, ale samozřejmě také plnit funkci žetonu do nákupního vozíku, buď samy o sobě či s vyjímatelným žetonem. Takový klíčenek je v nabídce velké množství. Po ruce díky klíčům může být i otvírák na lahve různého typu, pole vašeho výběru.

klíčenka otvírák

Případně může být klíčenka https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/klicenky/ také uzavíratelnou kapsičkou na klíče či jiné drobné předměty, což ocení majitelé mobilních telefonů, protože klíče v zavazadle jsou častou příčinou škrábanců a oděrek na displeji. Cenově se klíčenky pohybují od několika korun do několika desítek korun.

Záleží na vás, jakou si vyberete a co bude to nejlepší pro umístění vašeho nápisu, loga, či názvu firmy a jak bude kontrastovat či doplňovat materiál, tvar a barvu klíčenky. Ať už si vyberete jakékoli, všechny vaše zaměstnance, zákazníky či partnery určitě potěší a budou jim sloužit po dlouhý čas, po který budou zároveň i úspěšně propagovat vaši firmu či vaše jméno.