Kytarové pedály

Lidi co nehrají na hudební nástroje nebo se nezabývají o hudbu více než tím, že ji poslouchají tak vůbec neví, že jsou i jiné pedály než pedály v autě. Opravdu tak tomu ale není, muzikanti rozhodně ví a to především ti co hrají na kytaru, že ke kvalitní hře a zvuku potřebují kvalitní kytarový pedál. Měl by být rozhodně spolehlivý. Většina kytaristů by si to ideálně představovala tak, že si objednají pedál, ten jim přijde doma ho rozbalí, zapojí a rovnou budou hrát. Tak to ale není. V Česku dlouhou dobu nebyl žádný e-shop, který by pedály prodával a už vůbec nějaký, který by za Vás vyřešil i všechny ostatní věci okolo. E-shopy byly pouze zahraniční a nikomu se moc nechce řešit clo, poštovné a ostatní věci. Já jsem našel e-shop, který se právě tímhle inspiroval a rozhodl se takový e-shop založit. Rozhodně udělali dobře, jelikož e-shop je opravdu kvalitní a najdete tam vše potřebné.

Pedál

Muzikanti, kteří nemohli najít žádný český e-shop a nechtělo se jim řešit složitou dopravu ze zahraničí se v roce 2018 rozhodli, že trh doplní sami a založili si e-shop. Rozhodně udělali dobře, e-shop vypadá skvěle, je přehledný a nabízí na něm několik značek kytarových pedálů jako třeba: Collision Devices, Dr. Scientist, Caroline Guitar Company nebo Earthquaker Devices, xotic wah xw 1 a další. Na stránkách mají napsaný krátký příběh proč e-shop založili a od každé značky mají na výběr několik pedálů různých cenových variant. Na stránkách nenajdete jen zmíněný e-shop ale také blog kde vychází jakékoliv články ať už ohledně pedálů, kytar a nebo ostatních věcí ohledně hudby. Firma sídlí v Praze a najdete ji také na sociálních sítích jako je Instagram nebo Facebook.

Logo

Myslím si, že je super, že někdo po tak dlouhé době v Česku založil takový e-shop a kytaristi nemusí objednávat ze zahraničí. Pokud se chcete ještě něco dalšího dozvědět můžete se obrátit na stránky v odkaze, kde naleznete kontaktní údaje jako e-mail nebo telefonní číslo a také je můžete kontaktovat na sociálních sítích. Pokud jste kytarista rozhodně e-shop aspoň navštivte.