Pohádkové svatební oznámení

Svatba je velmi důležitým dnem v našich životech, ať už se jedná o ženicha či nevěstu. I když přiznejme si, že nevěsty většinou řeší i drobné detaily, a tak je zapotřebí vybrat svatební oznámení a další tiskoviny velmi svědomitě. Ať už jste se rozhodli pro kvítky, jednoduché zlaté rámečky nebo byste byli raději, aby oznámení dominovala fotografie, vyjdeme vám vstříc.

svatební oznámení

K dispozici je mnoho barevných provedení, a stejně tak je to i s motivy. Určitě najdete ten pravý odstín, který bude odpovídat vámi vybrané barvě svatby. Vybírejte mimo jiné i ten správný font, který do celkové koncepce hezky zapadne, tedy pokud vám záleží na tom, aby bylo vše sladěné a perfektně to sedlo.

Zaujmete své hosty hned v prvním okamžiku a uvidíte, že se hned budou na svatbu těšit. Kromě vašich jmen, data a místa obřadu, můžete vybírat kromě jiného i nějaký citát, který je vám blízký nebo pro vás hodně znamená.

Dáváme si záležet, abyste měli dostatek možností, a tak nabízíme oznámení rovnou do obálky, případně do elegantního obalu s krajkovým vzorem, v přírodním provedení, s mašličkou či dřevěnou ozdobou, atp.

krásná svatba

Cena se bude odvíjet samozřejmě podle zvoleného materiálu, ozdob a samozřejmě bude záležet i na počtu kusů. Nemusíte se ale bát, ceny jsou příznivé a určitě budete spokojeni. A co když byste chtěli, aby to vše bylo kompatibilní? Pak stačí vybírat další tiskoviny ve stejném motivu, fontu – ať už se jedná o kartičky s pozváním k obědu, harmonogram svatby nebo například jmenovky na svatební stůl.

Udělejte svůj den D tím nejkrásnějším, a začněte už u oznamování. Následně můžete navázat i svatebním webem, užít si vybírání jednotlivých dekorací, různých svatebních setů a uvidíte, že si celé zařizování vlastně užijete, i když to tak možná v prvních chvílích nevypadá. Abyste nebyli ve stresu, můžete i sety objednat také u nás, a to ve stejném motivu jako si vyberete oznámení.