Erotická masáž vás může zbavit i některých v podvědomí uložených traumat a dogmat

Víte, že erotická masáž Mataharisalon.cz může významně napomáhat i v oblasti psychologie? Nejde tu jen čistě o orgasmický prožitek, ale také o odstranění bloků, které si neseme jako genetické břímě, a z různých negativních prožitků např. z dětství.

Mnoho lidí je zablokovaných

Sexualita je naprosto přirozená, ale přesto je neustále na mnoha místech tabuizována. Každý z nás si v genech po předcích nese určité energetické bloky, které brání jejímu spontánnímu vyjádření, a k tomu všemu situaci ještě zhoršují některé nevhodné výchovné metody v rodinách, ve školách i předškolních zařízeních. Pak se stává, že mnoho dospělých lidí válcují dogmata a předsudky, zakotvené hluboko v podvědomí. Jak z toho ven?

dívka na židli

Jistě, že prací na sobě, ale to není jen tak. Co pomáhá nejvíce, je maximální důvěra svěřit se se svými pocity někomu druhému, ovšem zároveň jistota, že takových informací dotyčný nezneužije v náš neprospěch. Paradoxně to ale nebývá psycholog či psychiatr, ale milující partner. Každý však nemá takové štěstí, aby objevil toho „pravého“, a tak můžeme přistoupit k druhé efektivní metodě k odstranění bloků, a tou jsou masáže.

dívčí obliče

Každá masáž prováděná profesionálně, má velmi pozitivní vliv na naše problémy, a co teprve masáž erotická. Naprosto zásadní je samozřejmě důvěra a schopnost empatie ze strany masérky a otevřenost na straně klienta. Něžné doteky, hlazení, mazlení, rozproudění energie a orgasmické vyvrcholení – to vše jsou obrovské zbraně proti blokádám, které si lidé s sebou nesou v některých případech i po celý život. Stačí se podívat kolem sebe a ihned zjistíte, komu schází něžné objetí, pozornost, pohlazení, nikoli pouhý hrubý sexuální akt, kteří stále někteří považují pouze za „manželskou povinnost“.

Ať už si zvolíte „Lap dance“ nebo „Body-to-body“, komunikujte s masérkou, svěřte se jí se svým niterným přáním, dejte jí najevo, co vám dělá dobře – odhodit zbytečný stud je první důležitý krok. Ty další krůčky už můžete nechat na šikovnosti a profesionalitě obnažené dívky.