Používání a péče o kůži

Kůže je specifický přírodní materiál, který si vyžaduje dobou péči a používání. S jejím čištěním nám pomůže Poppers, což je velmi účinný čistič.

Používání a péče o kůži

Specifický materiál

Tento materiál má přírodní původ, a proto je hebký na dotek, přičemž je opravdu znát, že má něco do sebe oproti třeba uměle vyráběným materiálům. Cena je samozřejmě vyšší, ovšem takový výrobek při dobré péči velmi dlouho vydrží, a navíc má jedinečné vlastnosti, a proto je to pro mnoho lidí jasná volba, s kterou jsou spokojení. Výrobků je několik druhů, přičemž záleží na tom, jaký si zrovna chcete koupit.

tmavá kůže

Prodávají se malé výrobky v podobě pásku, ovšem i rozměrné jako je gauč. Třeba u oblečení se ještě kombinuje podšívkou, protože materiál je sice prodyšný, ale když se hodně zpotíme, tak vlhkost by mohla kůži poškodit. To platí u všech výrobků z tohoto materiálu, a proto jej musíme chránit před deštěm a podobně. Když už se promočí, tak jej nedávejte nikdy na topení, protože musí uschnout přírodní cestou. Když už jsme u oblečení, tak musíme zmínit dobrou vlastnost, že i přes dobrou prodyšnost nám v takové kožené bundě nebude zima.

Péče a čištění

Pro dlouhou životnost musíme také dbát na dobrou péči o tento materiál, protože tím se výrazně prodlouží životnost a materiál bude mnohem méně náchylný. Nejprve bychom měli produkt očistit, což není tak snadné, protože kromě špíny se musíme zbavit také zápachu. Vzhledem k tomu, že kůže dobře saje, tak je dobré použít účinný čistič, který seženeme na Poppers prodej.

poppers lakvičky

Má velkou sílu, ale na druhou stranu je šetrný, takže se nemusíte bát žádného poškození. Po důkladném vyčištění se následně můžeme přesunout na impregnaci. Ta probíhá na povrchu, kdy chrání proti znečištění a také vodě, která může dost uškodit. Samozřejmě tato ochrana nevydrží věčně, a proto ji sem tam musíme opakovat. Vše můžeme zakončit přípravkem pro vyživení, aby vlákna zůstal stále měkká a pružná. K těmto účelům můžete zakoupit speciální tuk nebo krém, kdy také záleží na výrobci, protože složení přípravků se liší.