Skvělé filmy pro ženy

Matky na tahu 

Komedie, USA, 2016
Hrají:  Mila Kunis, Kathryn Hahn, Kristen Bell, Christina Applegate, Jada Pinkett Smith a další
 
Amy má krásnou rodinu a fajn život až do té doby než zjistí něco, co to vše obrátí naruby. Všechno zlé je pro něco dobré a díky tomu Amy pozná Kiki a Claru, jejíž životy také nejsou zrovna ideální. Tři matky se dají dohromady a vzniknou z toho pořádné věci. A co na to naoko dokonalá Gwendolyn?
 vhs kazety a stará tv

Kamarád taky rád

 
Komedie / romantický, USA, 2011
Hrají:  Mila Kunis, Justin Timberlake, Emma Stone, Woody Harrelson, Patricia Clarkson a další
 
Oba mají zlomené srdce. On přišel o svou lásku, a tak začal znovu v jiném městě. Ona přišla o svou lásku, a tak se plně soustředí na práci. Tyto události Dylana a Jamie svedou dohromady. Jamie má Dylanovi ukázat nové město a pomoct se zabydlet. Tráví spolu víc a víc času až z toho vznikne… Třeba i láska.
 

 Láska a čest

 
Drama / romantický / válečný, USA, 2013
Hrají:  Liam Hemsworth, Austin Stowell, Teresa Palmer, Chris Lowell, Aimee Teegarden a další
 
Dva vojáci, nejlepší kamarádi, jsou spolu ve válkou sužovaném Vietnamu. Dalton Joiner si přečte dopis, ve kterém se s ním jeho milovaná Jane rozchází. Dalton neváhá ani minutu a v době své dovolené se vydá se svým kamarádem Mickeym Wrightem přes půlku světe, aby svůj vztah s Jane zachránil. Při tom se ale playboy Mickey zamiluje do půvabné Candice. Jejich lásku bohužel zkomplikuje Daltonovo a Mickyho tajemství. Vyhrají nakonec oba svou válku s osudem?
 pražená kukuřice v kině

Láska a jiné závislosti

 
Komedie / romantický / drama, USA, 2010
Hrají: Jake Gyllenhaal, Anne Hathaway, Judy Greer, Gabriel Macht, Hank Azaria a další
 
Jamie je flákač, rád mluví, a proto se stane obchodním zástupcem farmaceutické firmy. Díky tomu potká v jedné čekárně krásnou Maggie. Přijde první rande, další a další. Jedinou chybou jejich vztahu je těžká nemoc Maggie.  Jamie je pro ní ale ochoten udělat cokoliv. Z Jamieho už není ten floutek ale správný muž. Bude o Maggie bojovat ale podaří se to?
 
Tak co, dámy? Našly jste si svého favorita? Doufáme, že ano!