Splňte si své plány s celoročním mobilním domem

Ať děláte, co můžete, tak naspořit na vlastní bydlení se vám nedaří? I když vás to nijak nepotěší, tak v takové nezáviděníhodné situaci nejste rozhodně sami. Mnoho lidí se trápí tím, že by chtěli konečně opustit společné bydlení s rodiči a vydat se vlastní cestou, ale na to, aby dosáhli na vlastní bydlení, zkrátka dost peněz nemají. A mnozí nedosáhnou ani na hypotéku.

předání

Jisté je, že většina lidí v takové situaci jednoznačně neví o možnosti bydlení v mobilním domě. Kdyby o ní věděli, tak by si zajisté takový celoroční mobilní dům okamžitě pořídili, neboť se jedná o plnohodnotné bydlení, které můžete mít rychle a doslova za hubičku.

Přitom mobilní dům není žádnou velkou exotikou. Ač si většina lidí tento typ bydlení představuje jako život v maringotce, tak pravda je, že se dá nejblíže připodobnit životu v běžném menším panelovém bytě. Na skromném prostoru najdete všechno potřebné vybavení i spotřebiče, jaké si běžný člověk může přát. Rozhodně vám tak nebude chybět ani sprchový kout, ani kuchyňská linka, ani sedací souprava či postel. A ještě se zde najde dostatek místa pro všechny spotřebiče, o jaké máte zájem.

Avšak velkým rozdílem oproti životu v bytě je to, že budete žít na vlastním pozemku a sousedé vám tak nebudou dýchat na krk. A záleží jen na velikosti vašeho pozemku, do jaké blízkosti si je pustíte. Mobilní dům můžete umístit stejně tak dobře na rozlehlou zahradu jako na malý pozemek o výměře několika metrů čtverečních. A s tímto pozemkem může podnikat, co je vám libo. A pokud jste zruční, můžete ke svému mobilnímu domku ještě navíc dodělat pěknou a prostornou verandu. Bydlení v takto vybaveném „bytě“ vám proto bude každý závidět.

hypotíka

Nicméně s mobilním domem můžete ušetřit ještě jednou, a to v případě, kdy se budete stěhovat – celý svůj dům můžete vzít beze zbytku s sebou na novou adresu.