Výpadek proudu

Čekáte výpadek proudu? Musíte zajistit chod firmy nebo provozu? Máte na starosti prodejnu, provozovnu, firmu či vlastní soukromé podnikání? Jste živnostník, firma nebo soukromník? Jestliže čekáme výpadek proudu, je vždy potřeba zajistit náhradní zdroj elektřiny, protože bez elektřiny se bohužel v dnešním světě neobejdeme ani jeden den.

Pole, stmívání a stožár vysokého napětí v dáli

Elektřinu vyrábí takzvané elektrocentrály, které můžete přemisťovat a různě s mini manipulovat. Ustavíte je na jednom místě, kde je potřebujete nastartovat a pak už si užíváte náhradní elektřinu. Bez proudu některé provozovny a firmy nemohou vůbec fungovat. Stejně tak je tomu i v případě plánované odstávky elektřiny, kdy potřebujeme sehnat soukromý náhradní zdroj.
Půjčovna elektrocentrál je vám kdykoliv k dispozici.

Půjčovna a pronájem elektrocentrál

Půjčovna agregátů poskytuje také mnoho dalších zajímavých služeb. Centrály si můžete kdykoliv vypůjčit a opět kdykoliv vrátit. Stačí se domluvit na termínu. Vypůjčit si můžete nejenom centrály, ale také rozvaděče, kabeláž či palivové nádrže.

Vždy zajistíme dopravu až k zákazníkovi. Nemusíte se proto obávat převozu. Centrálu vám dopravíme přesně tam, kde se má nacházet. Zajištění dopravy je další z našich služeb, zahrnutých v rámci naší profesionální půjčovny.
Samozřejmostí je při dopravě také zapojení. Jakmile vám centrálu dopraví, zajistíme také technika, který vše odborně a profesionálně zapojí.

Stožáry vysokého napětí v obilí za slunečného počasí s modrou oblohou

  • Výkonnost zařízení
  • Zařízení se vždy přizpůsobí vašim potřebám. Vybrat si můžete hned z několika různých druhů. V nabídce máme široké spektrum produktů. Poskytujeme zařízení s malým výkonem od 12kW až po výkon obrovský pro průmyslové a velice náročné aplikace o výkonu 1800kVA. Můžete si vybírat z mnohých zařízení v tomto rozmezí.
  • Jestliže chcete konkrétní typ zařízení, stačí se podívat na naši nabídku.