Francouzský venkov do našich domovů

Nábytek si do domácnosti můžeme vybrat jakýkoliv. Možností máme spoustu na výběr, takže je jenom na vás, čemu dáte přednost. Líbí se vám nějaký druh staršího stylu? Chtěli byste obnovit to, co bylo zapomenuto? Zachovat to, co bylo v minulosti naprostou samozřejmostí, ale co se v dnešním světě už vůbec nevidí, na co se zapomnělo? Co třeba dovybavit kuchyni něčím výjimečným? Máte navíc rádi styl provence?

Příborník provence styl vypadá prostě úžasně. V dnešní době na příborníky nebo kredence málokdy narazíte, o to větší jsou raritou a výjimečným doplňkem.

hrad, pole levandul

V žádné pořádné kuchyni nesmí chybět příborník. Je zajímavé, že v minulosti na tento druh nábytku byli lidé zvyklí ještě více a byl součásti snad každé domácnosti. V dnešních moderních kuchyních se na něj zapomíná a kredence nejsou tolik v kurzu, ale pokud volíte kuchyni v tradičním stylu, vyrobenou ručně v hezkém dřevěném stylu, tak jistě na příborník nezapomenete. Bude se vám do podobného stylu hodit. Líbivý je styl provence a právě příborník v tomto duchu vás ohromí svou jedinečností.

dva mladí lidé

Z francouzského venkova rovnou k vám domů

Už máte dost moderních a lesklých materiálů? Raději byste nyní přesídlili na úplně jiný styl? Co trochu venkova z Francie? Právě tím se vyznačuje styl provence. Jednoduchý, líbivý, vzhledný, ale také romantický. Hned si vybavíte rozkvetlé louky s levandulí a příjemnou útulnou atmosféru rodinného domova.

Příborníky se vždy vyrábí ručně z masivního smrkového dřeva a díky tomu se můžete spolehnout i na jejich dlouhou životnost.

Domov má být vždy místem, kde se máme cítit příjemně a dobře. Vybavit si ho můžeme čímkoliv, co nám udělá radost. Pořídit si jeden opravdu elegantní a hezký nábytek by mělo být pro každého prioritou. Jeden kousek vám může dělat radost několik let i desítek let a o tom je právě styl francouzského venkova.