Kouzelná černá

Černá barva je sice považována za barvu smutku. Ale když se do černé nezahalíte úplně od hlavy až k patě, vypadá báječně. Můžete ji kombinovat jakkoliv, s čímkoliv, stačí přidat vhodný doplněk a budete za hvězdu. A navíc má jednu opravdu kouzelnou vlastnost, a to že zeštíhluje. Dokáže zakrýt nedostatky postavy jakékoliv problematické partie. A pomůže tak zvednout sebevědomí. A to je fajn, nemyslíte. S čím vaše černé oblíbené kousky ideálně kombinovat? Možností je v tomhle případě celá řada. Nechte se inspirovat.
bruneta v kožené bundě
·         Černá a výrazné doplňky: pokud obléknete například černé šaty, zvolte k nim boty výraznější barvy a bude vlastně úplně jedno, jaká barva to bude. Důležité ale je doplnit je kabelkou nejlépe té stejné barvy. Přidat můžete jemné šperky, ale neměly už by být moc výrazné. Vyniknout nechce černé šaty v doplnění kabelky a bot stejného odstínu.
·         Černá a šperky: pokud máte rádi šperky a vyžíváte se v nošení krásných náušnic, náhrdelníků, náramků a prstenů, není lepší barvy, se kterou vyniknou. Černá barva oblečení doplněná o krásné šperky vypadá úžasně. Nejlepší volba, když vyrážíte třeba do společnosti, na významnou událost, při zvláštních příležitostech. Jen pozor, vždy zvolte velký a hodně výrazný šperk jen jeden. Takže nechte vyniknout buď náušnice, nebo například náhrdelník, zbytek by měl být už méně vidět a být spíše decentní.
·         Černá a košile: nosíte rádi košile. Černé přiléhavé kalhoty vypadají moc dobře v kombinaci s volnější košilí. A je úplně jedno jakou košili zvolíte. Jestli bude jednobarevná, více barevná, kostkovaná nebo jinak vzorovaná. Dejte si k nim ale už boty a kabelku jednotné jedné barvy.
troje boty
·         Černá a bílá: černá barva s bílou jsou naprostou klasickou kombinací, která ale s módy nevyjde asi nikdy. Černé kalhoty a bílá košile nebo pěkná originální halenka vypadá elegantně a hodí se tak například na pracovní pohovor nebo do společnosti. Nebudete úplně formálně oblečení ale přesto elegantně a vkusně. Boty a kabelku volte nejlépe také v černé barvě a doplňte o pěkný ale ne moc výrazný šperk. Tady také nemůžete šlápnout vedle.
Černá barva je pořád velmi oblíbená a některé kombinace zkrátka nikdy nemůžou omrzet. Takže snad nikomu by v šatníku neměla chybět bílá košile, černé kalhoty, černý svetřík nebo přehoz a také třeba černá kožená bunda. Jsem si jistá, že většina z vás to tak i doma opravdu má, a že černou nosíte rádi. A nezapomeňte, že ve fantazii se meze nekladou.