Lehkost, elegance a styl

Každý vnímáme interiér jiným způsobem. Lidé mají na různé věci odlišné názory a takzvaně jiné oči. Někomu se líbí bílá, jiný má raději pestré barvy. V tomto ohledu je každý interiér jiný a jistě byste nenašli dvě stejné domácnosti. Je mnoho způsobů, jak nechat vyniknout přednosti, pořídit si do domova luxus a prvotřídní kvalitní styl a zároveň mít praktickou a útulnou domácnost.

umělý kámen

Použití umělého kamene v interiéru není žádnou novinkou, avšak se doposud tolik nepoužívalo, protože lidé nevěděli, jak s těmito produkty naložit. Bylo méně známé a méně rozšířené, proto je na vzestupu až nyní, kdy se nebojíme volit moderní materiály i kamkoliv jinam do místností, než je například pouze kuchyně.
Tento výjimečný materiál má velice specifické vlastnosti. Je velice odolný vůči mechanickému poničení. Skvěle se díky svým vlastnostem hodí do interiérů a také do exteriérů. V interiérech vyplní prázdnotu, sladí se s nábytkem, bude praktický a vzhledný a zároveň bude vypadat velice moderně.

  • Luxusní design

Nejenom po praktické stránce se hodí umělý kámen do našich domů, ale dík svému luxusnímu designu ho můžete kombinovat i s dalšími materiály.

Vysoká kvalita zpracování

Dokonalé provedení tohoto materiálu doladí každý kout vašeho domova k dokonalosti. Tento přírodní materiál kombinuje luxus, styl a elegantní design. Zároveň je však namíchaný pomocí nejmodernějších technologií. Jak celý produkt vzniká? Díky moderním technologiím můžeme míchat přírodní materiály, přidávat k lisování pryskyřici, obohatit jej o další barevné pigmenty a přidávat další materiály, z čehož vznikne tento výjimečný produkt.

vzorky

  1. Neporéznost a nenasákavost

Výsledný efekt je naprosto dokonalý. Neporézní, odolný vůči vlhkosti a mokru. Nenasakuje do sebe vodu a díky tomu je stále stejný.
Nejčastěji se tento typ materiálu používá jako kuchyňská pracovní deska, můžeme jej použít také jako zádovou desku, jako desku do koupelny kolem umyvadla, dále také jako schodiště, parapety nebo dokonce i jako obklady a dlažby.

  1. Více variant

Každý produkt najdete v široké škále odstínů, mají také různé tloušťky i odlišné povrchové úpravy. Proto můžete jasně specifikovat, na co požadovaný materiál použijete, abychom vám mohli doporučit přesně vhodný typ materiálu.