Touha po dokonalosti


Co všechno jste ochotni obětovat pro svůj dokonalý vzhled? Většinou za ním stojí čas, peníze a občas i trochu bolesti.

Jako základ dokonalého vzhledu můžeme asi považovat návštěvu dobrého kadeřníka a holiče. Ideálně je to někdo, ke kterému chodíme pravidelně a kdo zná kvalitu našich vlasů a nebudete experimentovat, ale vytvoří nám účes, který nám jednoduše řečeno sluší. Zvolí barvu a střih takový, který se hodí k našemu tvaru obličeje, a přitom bude svou složitostí odpovídat našim možnostem se o účes doma starat.

zuby

Pro ženy je dalším krokem k dokonalosti make-up. Dokonalý make-up, který bude nenápadný, a přitom skryje co má skrýt a zdůrazní, na co chceme upoutat pozornost. K dokonalému vzhledu jednoznačně patří i úsměv čili zuby. Naše zuby, které odhalíme při mluvení nebo úsměvu, o nás vypoví mnohem víc, než bychom chtěli. Zažloutlé zuby, křivé, či chybějící, s tím opravdu dokonalosti nedosáhnete, takže šup šup na bělení zubů Praha. U obličeje už mohou nastat ty situace, kdy k dokonalosti začneme potřebovat zákrok na estetické klinice. Ano, mluvíme o botoxu. Je vždy na individuálním rozhodnutí, zda podstupovat zkrášlovací zákroky, ale botox je asi ten nejmenší, ze všech možných.

 modelka

Dostáváme se totiž k bodu, že v naší snaze k dokonalosti začnete zvažovat plastické operace. Plastickou operací se dá upravit asi vše, co na lidském těle najdete, takže tady bude záležet kolik máte peněz a jak si vlastně svůj dokonalý vzhled představujete. O tom, že byste si měli vždy tento zásadní krok ve svém životě dobře promyslet se asi nemusíme zmiňovat, ale měli byste vždy počítat s tím, že plastická operace se nemusí povést dle vašich představ a za druhé, je málo pravděpodobné, že pokud se vám vaše nové já nebude líbit, tak se budete moct vrátit k tomu původnímu. Plastičtí chirurgové jsou šikovní, ale když jednou něco uřežou, tak už se s tím nedá nic moc dělat, znovu to nenaroste.