Upevňujte mezilidské vztahy i pořádáním párty


Víte, co je největší tragédie v lidském životě? Na tuto otázku byste zřejmě odpověděli ve smyslu ztráty zdraví či úmrtí, ale rádi bychom k tomu přidali ještě něco – ztrátu zájmu o přátele a osamělost. Být osamělý je něco úplně jiného, než být nějakou dobu sám, třeba bez partnera, ale jestliže nemáte kamarády a jste opuštění, na druhé koleji, a nikdo o vás nemá zájem, to je skutečný problém. Mimo jiné to vyjádřil i Zdeněk Svěrák v pohádce „Tři veteráni“ v textu písně, kde se tvrdí, že „opravdové neštěstí je, když nemáte nablízku žádné přátele“.

svatební oslava

Smysl lidského života se v okamžiku osamělosti vytrácí, jak pára nad hrncem, a tak bychom se všichni měli i ve svém vlastním zájmu snažit o udržení přátelství s lidmi srdečnými, kteří se nekamarádí jen kvůli nějakému profitu, ale prostě z touhy po sdílení a blízkosti s druhým člověkem.

párty stan

Udržet si přátelství je někdy těžké, to víme, a tak si můžeme vypomáhat i vhodnými příležitostmi, které poskytnou šanci na uspořádání různých společných párty. Nemusí jít ani o tradiční narozeniny, klidně kamarády vyzvěte, že využijete párty stanu pronájmu Party stany AZ a rozbalíte jej na zahradě za domem. Pod stan se vejdou stoly s občerstvením a bude vás chránit před ostrým sluncem, větrem a deštěm. V blízkosti stanu pak můžete provozovat, co se vám zachce a co vám vyhovuje.

Párty s aktivní zábavou

Zahradní párty může proběhnout buď zcela v poklidu, s posezením, pojídáním zákusků a vzájemnými rozhovory, ale také se může naladit na aktivní činnosti zaměřené na sport nebo společenské hry. Vhodné je v tomto směru raději nepřekvapovat, ale spíše se domluvit, aby to vyhovovalo všem, a nikdo se necítil být do něčeho tlačen, ať už se jedná o karetní hry, kostky, Člověče nezlob se, házení s diskem Frisbee, volejbal, stolní tenis, badminton, střílení z luku nebo ze vzduchovky, šipky, kuželky, pétanque a další zábavné hry.