Vycestujte levně do Chorvatska

Tuto zemi si mnoho Čechů oblíbilo jako cíl svojí dovolené. Odpočívat na pláži, nic nedělat, užívat si koupání v moři, zkrátka je to místo nejvíce navštěvované. Vy nepatříte mezi ty, co by zrovna tohle mělo přinést obohacení do vašeho života? To přece nevadí, protože tato země neukrývá jen pláže a moře, ale také spoustu krásných míst, které jsou ustanoveny jako doslova ráj na zemi. Nemusíte ani moc daleko za hranice. V dnešní době se dá cestovat levně do Chorvatska například komfortním autobusem na vámi určené místo.
červený autobus.jpg
Odtud se vydáte po své vlastní trase a jen se pořádně domluvíte, kdy pojedete zpátky a z kterého stanoviště, aby o vás řidič skutečně věděl. Nemusíte tu trávit několik dnů bez cíle. Stačí přece jenom malý výlet, který vás dokonale odreaguje. Nejen, že si pročistíte hlavu, ale přijedete s mnoha zážitky. Zkrátka takový výlet dokáže udělat přímo zázraky.
dubrovník u moře.jpg

To musíte vidět

Pamatujete na filmy o indiánech? Co navštívit místa, kde se před filmovou kamerou proháněl nejslavnější indián Vinnetou a uzavřel zde své bratrství s mladým inženýrem přezdívaným Old Shatterhand? Na okamžik se přiblížit do krásných přírodních úkazů, kterými jsou Plitvická jezera. Budete sice muset zaplatit trochu dražší vstupné, ale bude to stát za to. Příjemná procházka podél jezer, potůčků, zastávka u obrovských vodopádů se stane jedním ze zážitků, na které se nedá nikdy zapomenout. Navštívíte Plitvický národní park a barvy, kterými tu hraje příroda, jsou naprosto dokonalé. Samozřejmě, že se musíte připravit i na to, že tu nebudete úplně sami. Jezdí sem mnoho turistů, kteří chtějí vidět tato slavná místa. Ale to nemění nic na tom, že si tento celodenní výlet můžete užít do poslední kapičky. Navíc je tu možnost se projet i na lodičce, prozkoumat jeskyně nebo vidět spoustu různých živočichů.
letecký pohled na vodopád.jpg

Je čas na cestu zpět

Určitě je třeba promyslet, zdali někde přespíte a pak se vydáte zpět domů, nebo se budete chtít vrátit bez přespání. Ovšem musíte přesně nahlásit, na které zastávce budete čekat. Aplikace v mobilu vám pak může ukázat, kde momentálně se váš autobus pohybuje, takže ho nemůžete nijak minout. Uvidíte, jak jeden jediný výlet udělá s vámi zázračný uzdravující proces.