Originální kožené kabelky

Velký výběr exkluzivních originálních kožených kabelek z Itálie vám nabízí web firmy Nová kabelka. Podlehněte italské eleganci, podmanivosti, kvalitě a stylu. Vybrat si můžete kabelku na rameno, crossbody či menší kabelku do ruky. Nabízíme vám také širokou paletu barev kabelek. Můžete si vybírat z decentních i extravagantních, lesklých kousků.

kabelka z kůže.jpg

Kabelka z pravé kůže si při správné péči udrží svůj krásný vzhled po dlouhá léta, nepraská a nedrolí se, jako jiné, levnější materiály, které po roce až dvou letech úplně dosluhují. Povrch kožené kabelky je vhodné udržovat krémem s impregnací, aby přírodní kůže zůstala pružná a lesklá. Těchto krémů je na trhu celá řada, vyzvedávány jsou především ty, které obsahují přírodní oleje a vosky. Kožená kabelka se nesmí nikdy prát. Nečistoty se dají z povrchu kabelky jednoduše očistit vlhkým hadříkem. Přednostní ošetření byste měli věnovat namáhaným částem kabelky. Jsou to především úchyty a popruhy, které jsou nejvíce vyvěšovány, napínány a časem se mohou poškodit a popraskat. Není od věci mít kožených kabelek víc. Každá kabelka může sloužit k jiné příležitosti a ladit s jiným outfitem. Při výběru je dobré zamyslet se nad tím, k jakému oblečení a k jaké příležitosti budete kabelku nosit. Budete ji používat do práce, do města, do divadla, na schůzky nebo se chystáte na cesty?

kožená kabelka.jpg

Na webu firmy Nová kabelka si můžete pořídit také dárkové poukazy, které věnujete k vánocům, k narozeninám, výročí nebo k jiným významným příležitostem. Obdarujete tak svou manželku, přítelkyni, kolegyni či kamarádku velmi exkluzivním dárkem, který ji nemálo potěší. Dárkové poukazy s vkusným designem můžete nakoupit v ceně od 500 Kč až po částku 5000 Kč. Poukázka vám bude zaslána v elektronické podobě, tudíž pro vás odpadají náklady na dopravu. Platnost poukazu je 6 měsíců od nákupu.